Ankieta: Czy jesteś za zwiększeniem dropu w guardianach?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
72.73%
8 72.73%
Nie
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[uwaga] zwiększenie dropu z guardianów
Poldek co Ty z guardianami narobiłeś?!
Bietek o pieniądze zawsze chodzi jak wpuścimy nowego gracza i zarobi jakiś hajs dzięki nam to jak myślisz będzie miał większa ochotę na grę czy nie ? A tera co raz ciężej z graczami.
No i? Nadal możecie czerpać kasę z tego dropu. Zajmie to dłużej, ale idąc tokiem rozumowania Precise, to dłużej będziesz czerpać radość z gry. Nadal gracz, którego tam wpuścicie będzie miał z tego zysk i wam za to podziękuje. A że teraz nie chcecie nikogo wpuszczać, to już od was zależy.

Burzycie się tylko dlatego, że nagle coś się zmieniło na waszą niekorzyść, chociaż nadal możecie czerpać z tego korzyści.
Moim zdnaiem dobrze, że drop zostal zmniejszony, bo gracze zbyt szybko sie bogacili, dotego ciagle kasa i kasa, może dzięki zmniejszeniu tegi dropu gracze zauwazy wreszcie cos wiecej poza kasa. I znowu bedzie mial atmosfera. Ludzie przeciez to są tylko wirtualne liczby. A gracze realne osoby? To dzieki nim gra ma wiekszy sens i to wlasnie te relacje miedzy nimi sa wpaniale. Dziekuje za uwagę, pozdrawiam.

P.S
Dzieki temu dropowi też wartosc pryzmarynu wrosnie i bedize to bardziej pozadany material i fajnie, bo kedt naprawde ładny. A tak to ludzie caly wyspy z nich robili i wygladalo to, no tak sobie bym powiedział. Pamietajcie wyglad wyspy sie liczy, nie punkty usmiech
Bietek

Budowaliśmy guardianiarke głównie po to by zarabiaać ale dla sb. burzymy się dlatego, bo mnóstwo czasu i pieniędzy włożone było w tą guardianiarke. Korzyść z guardianiarki jest zbyt mała by ją posiadać.

Sebek Wartość pryzmarynu zmaleje, gdyż podaż będzie taka sama a popyt mniejszy.
Tak ja nie mowie ze bardzo złe ze drop został zmniejszony tylko czemu podczas edycji jak ktoś na to wydal hajs ? A mogłem mieć coś innego tak jak pisałem w wcześniejszych odpowiedziach. Sebek już na tamtej edycji cena pryzmarynu została zmniejszona.
ale wiesz bietek ludzie tez wola mieć kasę i mozę więcej graczy
To teraz ja.
Zmniejszenie dropu nie ma nic wspólnego że wpuszczacie graczy. Co do wpuszczania to tylko mówiłem by gracz wiedział ile dostanie a nie ze np 50% bo wtedy można oszukiwać.
Dlaczego zmniejszony. Drop z golemow jest również zmniejszony i dopiero teraz zauważyłem różnice jakie są pomiędzy wypadaniem itemów.
Aktualnie nie jest to 7 ray mniej a 5 razy. Ok zwiększyłem do 3,5 raza i to jest ostateczna decyzja jezyk
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Zawsze to jakiś kompromis... Mimo wszystko dzięki za odp. Temat uważam za zamknięty
.
Poldzio jak dla mnie powinieneś zmniejszyć o 0.5 a nie o 3.5 bo ktoś na to pracował a tera nie ma na czym zarabiać.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.