Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Przyjęty][KidMod Podanie]
Nick :Sebek_111
Staż na Serwerze :od września, to już moja trzecia edycja :3 z Wami zeby
Kilka słów o sobie : Mam na imie Damian i mieszkam w Polsce :V ogólnie za dużo sie w moim życiu chyba nie dzieje xDDD. Mam bota na tsie na którym puszczam różne utwory. zeby Podejrzewam, że na serwerze duża większość osób mnie zna ostr
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : W tygodniu do 3 godzin (chociaz zazwyczej siedzę więcej) a w weekend2x3 godziny, czyli razem 6 zeby
Dlaczego Ty? : Odnowiłem moje podanie, myślę, że już dorosłem i lepiej się nadaję na taką rolę, przynajmiej powiedziała mi tak pewna *osoba*. Z PLUSZAKiem też nie mam juz myślę spin :V. To co kiedyś się ze mną działo, chcę dodać, że już taki nie jestem, i bardzo tych rzeczy żałuję :\. NA tsie jestem zawsze jak na serwie, nawet teraz jak podanie piszę. Ortograficznych błędów staram się nie popełniać, ale zdarzają mi się. Ale wszystkie uwagi dotyczace mojej ortofrafi staram się zapamiętywać. Jestem graczem cierpliwym ( albo stałem się takim) i jestem miły moim zdaniem. :V. NA serwerze pomagam jak mogę, gdy tylko na nim jestem, Dafit i Domi mi świadkiem XD(chyba).
Teraz trochę nawiąże do poprzedniego podania ostr
Zgłosiłeś skargę na Dawida, i co z graczami będziesz tak postępować? ~Wikta
- Takie rzeczy się już nie powtórzą spokojnie, wydoroślałem chyba. usmiech
Niech Bóg będzie z Wami, pozdrawiam usmiech
Daj sobie czas, staraj sie bardziej i zacznij sie zachowywać kulturalnie, oraz stosownie. ~Dafit
- Myślę, że zachwuję się już odpowiednio, nie widziałem ostatnio uwag dotyczących mojej kultury, a tagże starałem sie być cierpliwy (3 wdechy) rada od Sintii i Dafita jest naprawde dobra, dzieki Sintiio i Daficie ostr
jest kilka chwil że naprawdę pomagasz itp musisz jednak zwiększyć to na 100% ukazać się na czacie z pomocą a nie wypowiedziami cytując Ciebie "lubię pisać podtekstami" ~ KiwiNiwi
Staram się pomagać w 100% odpisuję najszybciej jak potrafię gdy zobaczę pytanie na chacie, a takich słów jak Kiwi wyżej zacytował juz nie mówię.
szczerze? w porównaniu z tym co kiedyś było, jest 100razy lepiej zeby
Jestem na TAK
od jakiegoś czasu widywałam cię niewiele, ale to ze względu na to, że wchodzimy o różnych porach zeby tak jak Dawid myślę, że jest lepiej i że rzeczywiście masz szanse usmiech jestem na tak usmiech
Hmmmm no co zmienilo się wiele, jestem na TAK usmiech
Ok niech będzie drugi etap
Wiedz jedno ze jak misiek będziesz miał tylko jeden podejście ...
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.