Konkurs " z tęsknoty za latem" odwiedź dział konkursy

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomysł] Oświetlenie :3
Nick : Sebek_111
Tytuł propozycji/uwagi : A sam nie wiem
Opis propozycji/uwagi : Witam serdecznie, słyszałem ostatnio, że nasz kochany Poldek ma problemy z utrzymaniem serwerka. Tak mnie coś wczoraj naszło, że zacząłem się zastanawiać jak ja zacząłem grać na tym serwerze i co na to wpływało. I w tym momencie mnie CHYBA oświeciło xD. No i pierwsza to była reklama, pamiętam, że jak zobaczyłem reklamę to niezbyt mnie ona zachęcała, że tak powiem oceniłem książkę po okładce, być może to reklama jest jakoś źle skonstruowana, można by było na próbę narysować coś innego i zobaczyć jak to zadziała (coś kiedyś słyszałem że MadameHadrys narysowała bardzo ładny rysunek na reklamę oczko osobiście bardzo mi się podobał). Drugim powodem może być zbyt mało reklam, jeżeli sie da trzeba by było zrobic ich wiecej, szczególnie na stronach popularnych na których ludzie często szukaja serwerów, pamiętam, że ja ten serwer mało brakowało i bym nie znalazł, znalazłem ip do niego na forum do zadawania pytań xD. I 3, chociaż nie jestem pewien czy ten punkt ma coś do rzeczy. Ze swojego przykładu mi wiadomo, że serwer minecrafta ciężko znaleźć, dlatego niespecjalnie szukam ich na forach, aktualnie to nie szukam serwerów bo mam ten xD ale wracając do rzeczy nie szukam ich na forach ponieważ jest na nich dużo ip które już nie działają, i być może nie tylko ja nie szukam na forach. Za to widziałem w internecie dużo rankingów oraz list serwerów na daną wersję, proponuję stworzyć tam jakby reklamę naszego serwerka, być może tam ją ktoś zauważy. Mam nadzieję, że czytelnie opisałem to co mam na myśli. ten post nie ma na celu krytykowania, ale ma na celu pomoc. Lubie ten serwer i nie chce żeby go zamknęli. Pozdrawiam Sebek usmiech
Zmiana reklamy poprosiłem naszego grafika Shozo pewnie zrobi coś super zeby
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.