Ankieta: Moje zdanie na temat dropu na serwerze:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Chcę drop.
16.67%
2 16.67%
Nie chcę dropu.
66.67%
8 66.67%
Jest mi to obojętne
16.67%
2 16.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[uwaga] Usunięcie dropu z cobble
Nick : bietek
Tytuł propozycji/uwagi : Usunięcie dropu z cobble.
Opis propozycji/uwagi : Wg mnie dodanie dropu z cobble jest znacznym ułatwieniem gry na serwerze (niezależnie od tego, jak niskie jest prawdopodbieństwo wydropienia itemu). Już przy wprowadzeniu mobareny byłem nieco sceptycznie nastawiony, ale rozumiem, czasem nie ma eventów więc przyda się mobarena, żeby gracze się nie nudzili. Ale drop? W moim mniemaniu gryzie się to z pojęciem klasycznego skyblock za jaki do tej pory uważałem another-world. Dodanie go na pewno ściągnie nowych graczy (bo ich pytania widać na czacie gdy wejda na serwer), ale co ze starymi/stałymi?
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Utrudnienie rozgrywki

PS. To jest moje zdanie.
PPS. Zna ktoś inny skyblock bez dropu? oczko
Bietek czuje jakby to pytanie było do mnie usmiech
Ech sam nie wiem. Dałem na NIE. Jestem starym graczem. "Wychowałem się" na skyblokach bez dropu z kobla i wolał bym by tak pozostało. Bynajmniej rozumiem że nowi (młodzi xD) gracze potrzebują i pytają o udogodnienia i inne bajery, wiec jakoś się przyzwyczaję.
Rozumem Wasze ale. Niestety jak sami widzicie ilość osób na serwerze jest coraz mniejsza
Robię wszystko by pojawili się nowi gracze. Wiecie jak bardzo cenie Naszych stałych graczy.Niestety trzymanie serwera dla 10 os jest trochę ciężkie.Od dłuższego czasu serwer jest nie rentowny.Musze dopłacać do jego istnienia.
To co robię jest tylko po to by ściągnąć graczy.
Ps jak by ktoś kiedyś mi powiedział że to zrobię to bym go wyśmiał
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Jestem w ogromnym szoku. Drop? Z cobla? Pamiętam, jak ciężko było przekonać Poldka do zastosowania lejków. To była dosłownie walka na argumenty za i przeciw. Jednak rozumiem takie przedsięwzięcie. Oby przyniosło jakiekolwiek rezultaty oczywiście dla dobra serwera i graczy. Trzymam kciuki xd
Poldek ten drop nic nie daje tylko ułatwia grę
Może i ułatwia, lecz czego się nie robi dla graczy? Zazwyczaj jest taka sytuacja: ''Jest drop?' - Nie. I co się dzieje? Otóż opuszczają serwer. Wprowadzenie nawet małego ułatwienia, sprowadzi chociaż tych kilku graczy, którzy dosłownie ''kochają'' drop.
Dokladnie ludzie wchodza na serwer nowi i sie pytaja czy jest drop ja pisze ze nie to on ze spada i tyle. usmiech
Moim zdaniem drop jest dobry dla początkujących graczy, gdyż:
- mają ułatwienie na początek
- stali gracze i tak korzystają z stoniarek
- komu przeszkadza, że jest droppytajnik? przecież każdy się cieszy kiedy mu coś wypadnie co może spieniężyć.

Więc drop jest przydatny i ściąga nowych graczy.
To jest moje zdanie, a wasze?
Dodam że jeżeli nie chcesz mieć dropu to zrób stoniarke i bez problemu oczko Dropu z stone nie ma i dobrze bo był by bardziej bulshit niż skyblock oczko
PLUSY:
+Są takie że ten drop nie jest wielki i jest mała szansa że coś wydropisz no chyba że mi tak dropiło
+ Przyciąga graczy na serwer ostr

~"Poldek ten drop nic nie daje tylko ułatwia grę"
Idz se pograj na jakimś easy serwerku to zbaczysz co to ułatwienie gry

Od startu 1edycji był serwer łatwy bo można było sie tepać szybko na spawn lub wpisać /dom [dzieki temu nie traciłeś itemów]
Bym sie ucieszył jakby poldek dodał CoolDown na teleportacje na 5sekund oczko
---------------------------------------------------------------------------------
Jestem w ciężkim szoku jezyk
Ja _Persefona_ córka Demeter i żona Hadesa kroczę ciemną drogą
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.