Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem sobie...
Witam! ;3
Jestem Jessika mam piętnaście lat i ku zdziwieniu wielu graczy jestem dziewczyną *Ciężko to wywnioskować po moim nicku.. Mimo wszystko gracze ciągle mylą mnie z chłopcem*
Mieszkam w Wielkopolsce a dokładniej w Kaliszu *takie tam małe miasteczko*. Jestem miłą, towarzyską, lubiącą się śmiać i chętnie niosącą pomoc osobą, jak myślę godną zaufania. Interesuje się oczywiście grami i wieloma innymi rzeczami takimi jak sztuka, fotografia, muzyka, czytanie książek czy jazda konna :3 Uczę się *od roku* języka Hiszpańskiego który bardzo lubię. To tak w skrócie o mnie :p pozdrawiam wszystkich! jezyk_oko
[Obrazek: 2na35nd.png]
Odpowiedz
No hej Wilczku, nareszcie coś o sobie cmok
Cieszysz się, że Cię tu sprowadziłam? jezyk
[Obrazek: 5juts7.png]
Odpowiedz
(31-05-2016, 18:16)Kara_15 napisał(a): No hej Wilczku, nareszcie coś o sobie cmok
Cieszysz się, że Cię tu sprowadziłam? jezyk

No Hej Hej
Jasne że się cieszę jezyk
Odpowiedz
Cześć, czołem królowo eventow xD
Odpowiedz
Witaj miła osobo, życzę miłej gry na serwerze. Mam nadzieje, że zostaniesz długo z nami. A i super wilki macie manga_usmiech takie sweetaśnecmok przy okazji również zapraszam Ciebie i każdą inną osobę też do oswiedzenia mojego sklepu na serwerze. Poprostu jak zauważysz mnie na serwie (nke trudno o to XD) to piszesz /tpa Sebek_111 i tepnę Cię gdzie trzeba kwadr
Odpowiedz
Cześćusmiech Haha... Sebek wszędzie reklamę sklepu wciśnie zeby
Odpowiedz
witam słodko miło i takie tam zeby
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
(31-05-2016, 19:09)dawid18811 napisał(a): Cześć, czołem królowo eventow xD

A no hej hej. Czekaj aż znowu zostanę sama i będziesz tam ze mną kwitł zeby
Odpowiedz
(31-05-2016, 19:56)Sebek_111 napisał(a): Witaj miła osobo, życzę miłej gry na serwerze. Mam nadzieje, że zostaniesz długo z nami. A i super wilki macie manga_usmiech takie sweetaśnecmok przy okazji również zapraszam Ciebie i każdą inną osobę też do oswiedzenia mojego sklepu na serwerze. Poprostu jak zauważysz mnie na serwie (nke trudno o to XD) to piszesz /tpa Sebek_111 i tepnę Cię gdzie trzeba kwadr
Dziękuję Sebuś, skoro tak prosisz to sklep odwiedzę w najbliższym czasie oczko
Odpowiedz
(31-05-2016, 20:44)bietekMC napisał(a): Cześćusmiech Haha... Sebek wszędzie reklamę sklepu wciśnie zeby

Hejo usmiech a no zaradny chłopak wie jak sobie w życiu radzić i się reklamuje :p
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.