Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodanie Skryptu na Anti-Reklame?
Nick : ShoZo
Tytuł propozycji/uwagi : Skrypt na Anti reklame
Opis propozycji/uwagi : Skrypt na AntiReklame polega na banowaniu osób co reklamują serwery. Skrypt polega np jak gracz wbije na serwer i napisze na czacie reklamę serwerowa typu: enderchest. . . . . . to dostaje BanaPerm z automatu.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Admini nie będą się męczyć wpisywaniem /ban <nick> Powód bana + Eliminuję ss'y.

+ Wpadlem na pomysl wczoraj jak pewny gracz reklamowal inny serwer na tym serwerze
A jak gracz napisze "kupię enderchest" to też ma dostać bana z automatu?
Serwery z domena Enderchest maja skrot nie pelna nazwę. Typu jak te hostmc,csr etc etc
@EDIT Serwery enderchest maja w ip nazwe mineserv nie Enderchest
Czy to jest aż tak potrzebne? Danie bana za reklamę to kilka sekund, więc moderacja się przy tym nie spoci. Jeżeli chodzi o sam fakt, że reklama się pojawia na serwerze to nie ma najmniejszego znaczenia. Ktoś kto będzie chciał skorzystać z oferty to znajdzie sposób na odnalezienie IP poprzez logi. Dla mnie pomysł mało potrzebny na serwerze. Szkoda czasu, i pracy poświęconej na napisanie pluginu lub czegoś tam.
Moim zdaniem, to nieciekawy pomysl, bo skrypty te działają na zasadzie wpisywanych znaków. I gracz mógłby dostać bana za nic. Przykładowo, ja na pewnym serwerze napisałem słowo nether i wywaliło mnie za reklame ;-;. Ale jeżeli plugin ten będzie dokładny, to dobry pomysł oczko
Jak nie plugin/skrypt to może coś co widziałem na innych serwerach, mianowicie: możliwość pisania na czacie odblokowuje się po wykopaniu x sztuk cobbla (np. x = 100). Trzeba tylko przemyśleć czy oprócz osób reklamujących, nie odstraszy to również normalnych graczy.
^
Nawet i dobry pomysł z tym czatem
Pluginy na anty reklamę mają w obie niedociągnięcie których nie da się ominąć.
A plugin można ominąć tak samo jak psełdo cenzurę
Nie będzie to wprowadzone
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
No to temat do zamknięcia
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.