Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa EDYCJA
Jak wiecie z powodu awarii dysku będzie nowa edycja.
Nie będzie ona widowiskowa jak każda inna a tylko odświeżeniem aktualnej.
Nie zmienią się spawn, sklepy itd. Gdyż wybudowanie ich zajęło by troszkę czasu a nie chcemy już Wam dłużej odbierać możliwości gry na Naszym wspaniałym serwerze.
Kiedy ona nastąpi? Nie możemy podać dokładnej daty ale Pawejos zrobi co w jego mocy by było to jeszcze w ten weekend.Wszystko zależy kiedy wymienią dysk i komplikacji przy restarcie edycji.

Co zostanie usunięte lub wyzerowane:
1.Wyspy
2.Kasa
3.Rangi wysp
4.Rangi Vipowskie
5.Ranking z mob areny
6.Kolorowe nicki
7.Bany
8.Parkoury
9.Zadania

Co pozostanie :
Nic zeby

Co do pytań o rangi Vipowskie. Osoby które miały aktywne rangi na dzień awarii otrzymają pełnowartościową rangę czyli na okres 30 dni.
Nie ma znaczenia czy zostało Ci 2 dni do końca czy 29.Rangi będą nadane (jak serwer będzie działał w NIEDZIELE 10.04.16)
Proszę nie pisać czy wcześniej bo tak się nie stanie, niezależnie kiedy serwer zostanie odpalony.

Jakieś pytania proszę pisać. 

Wpisy za które otrzymacie WARNA zeby

A kiedy mniej więcej będzie nowa edycja ?
A co z moimi spawnerami, itemami itd. ?
Czy musi być nowa edycja ?
JA nie chcę nowej edycji.
Fajnie nie mogę się doczekać itd. Czyli wpisy nie wnoszące nic do tematu.

Aktualizacja:
Miała to być niespodzianka, ale ze względu na Wasze wiadomości poinformujemy Was już teraz.
Z racji, że Nowa Edycja kojarzyła się zawsze z nowym SPAWNEM postanowiliśmy go dla Was zrobić.
Nie chcemy Wam zabierać czasu gry więc zrobimy to od dupy strony zeby
Najpierw otworzymy nową edycję na starym spawnie, a potem wybudujemy nowy.
Wstawimy go po jakimś czasie.Nie wpłynie to nic a nic na serwer. Oczywiście prócz wyłączenia go na trochę by wstawić nowy spawn.
Pomysł już mamy ale to będzie niespodzianka dla Was.
Uważam że takie rozwiązanie jest najlepsze. Jeżeli się nie zgadzacie to.......peszek jezyk

[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Rozumiem, że będzie trzeba ponownie rejestrować się na serwerze? Zaczynamy od "0" więc zerujemy również parkoury i zadania, co nie? usmiech

I taka rada. Nie odbudowuj kasyna. To strasznie marnuje kase jezyk
Jedno dość ważne pytanie, na ile czasu planujecie tę nową edycje zakładając że nic się nie zepsuje?
Biecio więc kiedy parkoury robimy xD?
You do not know what you say?
Cytat:Jedno dość ważne pytanie, na ile czasu planujecie tę nową edycje zakładając że nic się nie zepsuje?

Nikt tego nie planuje. Jak już ktoś ma NoLifeCity  to po kilku  miesiącach trzeba myśleć nad nową edycja.
Ale tak do roku powinna być. Ta była 7 miesięcy więc i tak dużo.
Czy będą jakieś nowości, znaczy nowy spawn itd?
Cytat:Czy będą jakieś nowości, znaczy nowy spawn itd?

A przeczytaj uważnie mój pierwszy post !

Nie zmienią się spawn, sklepy itd. Gdyż wybudowanie ich zajęło by troszkę czasu a nie chcemy już Wam dłużej odbierać możliwości gry na Naszym wspaniałym serwerze.
Nie wiem jak inni ale ja to bym chciał zobaczyć nowy spawn na serwie. Tak wiem że dużo roboty i wgl ale warto poświęcić te 2 czy 3 dni na zbudowanie spawnu etc etc.
W dwa dni to możesz sobie.Wiesz ile kobla trzeba wykopać
Poldek moglibyscie dodac moze jakas bardziej hardkorowa range po NoLifeCity moze dluzej by trwala edycja zeby
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.