Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ankieta: Nowa edycja czy cofnięcie serwera
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jestem za Nową edycją
78.26%
18 78.26%
Jestem za cofnięciem serwera do dnia 13.03.2016
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA
[quote='Korwinek' pid='11166' dateline='1460058644']
pozdrowienia dla flaffstera ktory mial golemiarke z 40 spawnerow

Korwin 53 a nie 40
@Korwinek
Krzyżyk na drogę, serio. Nie dość że znasz się na tym wszystkim jak kogut na znoszeniu jajek, to jeszcze jesteś egoistą i tylko płakać potrafisz. Nie będę tęsknił, elo.
No i fajnie kwadr
Martwisz się jakby od tego twoje życie zależało -,- jak coś miałeś to zbudujesz nowe a jeśli chcesz odejść nic cię nie trzyma ale gracze którzy lubią ten serwer zostaną ostr to tyle ode mnie zeby
Jak kogoś ciekawi to ja tam zostaję xD PS Lecę na lekcje xD
You do not know what you say?
Drogi graczu jak jesteś tak  wielce inteligentny  to może korzystaj  z funkcji edycji a je usywasz juz krotys z rzędu post.

Niestety widzę kazdy twój  usunięty  post i uważam  ze jesteś  co najmniej  dziwny.jden post z agresją  usuniety.Zastąpiony  miłym postem usunięty .zastąpiony innym agresywnym.
Brawo ty.
To jest indywidualny serwer dla ludzi kochający  skyblocka.Nie pasuje to grzecznie napisze spadaj.
Nie będę nikomu wlaził w pupę. NIE zarabiamy na tym serwerze a wrecz przeciwnie musimy odkładać.
Co do znajomości informacji  o sprzęcie ładnie napisałeś oddać dysk na gwarancji.
Tak wymieniamy na nowy ale danych nie da sie odzyskać.
I informujr że kolejny głupi i nie potrzebny wpis zakończę banem.
Nie macie nic do napisania to nie piszcie.
A i Sintiia ma bardzo duzo do powiedzenia bo to ktos bardzo ważny.A nie jak ty co grasz kilka dni i uważasz sie za znawce naszej społeczności.
Ps przepraszam za literówki ale pisze z tel w jadącym aucie.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Korwinuu przeciez Poldzio napisal ze odda rangi zamupione w sklepie ;-; a dotego w nowej edycji fajnie jest zaczac wszystko od nowa. Wiec rozumiem cie że tracisz pieniądze które kupiłeś. Zapewne je odzyskasz, ale po co całą wyspe? :VVV
proponuje zamknąć temat gdyż decyzja została podjęta usmiech
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Myślę, że trzeba to ogarnąć. Jeśli Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam na ts3. Ten komunikator pozwoli nam spokojnie porozmawiać. Tekst pisany nie zawsze jest odbierany w poprawny sposób. Wygląda na to, że na forum dochodzi do bardziej brutalnej wymiany słów. Ludzie to nie post napisany w celu wywoływania niepotrzebnego konfliktu. Zarząd stara się postawić serwer jak najszybciej. Pozwólmy im pracować, a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane po wejściu na serwer. Czy to takie trudne? To tylko gra, powinna nam sprawiać przyjemność, a my się kłócimy jak małe dzieci, gdy jeden z nich zabierze drugiemu lizaczka. Problem owszem jest poważny, bo nie padł plugin tylko jeden z dysków, a jak wszystkim wiadomo bez tego maszyna nie może funkcjonować. Niestety potrzeba tu osób trzecich, nie pracujących bezpośrednio przy serwerze, a kontakt jest dość utrudniony. Poczekajmy cierpliwie, a wszystko skończy się dobrze i będziemy się jeszcze dobrze bawić. Tyle z mojej strony. Jedyne o co proszę to o wyrozumiałość xd
Bardzo mądre słowa Sintiia, i kończymy ten temat usmiech2
You do not know what you say?
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.