Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Witajcie!
Postanowiłem napisać tutaj temat, bo w sumie co mi szkodzi. Nie, nie oznacza to, że mam zamiar grać normalnie na serwerze, wbijam tam tylko popisać, poskakać, polatać, nie zamiaru raczej wciągać się w klocki, ale w sumie skoro już tu bywam, to mogę też się przedstawić dla tych, co mnie nie znają, a przywitać z tymi, co znają.

No to mam na imię Jakub Izaak, tak, Izaak, fajne drugie imię, nieprawdaż? Mam 18 lat, mieszkam w Gdyni, jestem super, zajefajny, miły, towarzyski, otwarty, ambitny, inteligentny, łatwo się ze mną dogadać, choć moje dość oryginalne podejście do życia niekoniecznie wszystkim musi się podobać, ale cóż. A właśnie, zapomniałbym Was poinformować o mojej największej zalecie - jest to oczywiście skromność. No, nie inaczej, wiadomo.

Jeśli chodzi o to, czym się w życiu interesuję, to wszelkiego rodzaju Webmasterka, informatyka, programowanie. A także ludzie, brydż, RPG'i, Tolkien, książki, Japonia (raczej anime, ale manga też się zdarzy jak mam czas i chęci).

Z gier gram w to, na co akurat mam ochotę, ale najczęściej jest to Warcraft 3, Curve Fever 2, WoW, GTA SA, Grepolis.

Do tego wszystkiego obecnie stoję na czele EqipySaurona [ES] oraz adminuję na jednym TS'ie.

Jak ktoś chce wiedzieć o mojej osobie więcej, to pytać, lub wołać na ts, chętnie pogadam. : )
Odpowiedz
Tak jak piszesz niektórzy Cię znają. ...
hehe ale jestem wredny ?
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Hey
Odpowiedz
Hmmm, cech masz dużo jak sam wymieniłeś, ale brakuje mi jednej skromności hehe. Cześć Jakubie zeby
Odpowiedz
Po takiej autoprezentacji spodziewałem się na końcu "szukam dziewczyny" jezyk
Witaj.
Odpowiedz
Nie, bo nie szukam zeby Ale rzeczywiście, byłoby to idealne na koniec zeby
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.