Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja - święto utworzenia serwera
Nick : bietek
Tytuł propozycji/uwagi : Święto utworzenia serwera
Opis propozycji/uwagi : Przekopałem Internet i zobaczyłem, że serwer wystartował 1 listopada 2014 roku. Może warto to jakoś uczcić? Tego dnia Nether i End mogłyby być otwarte cały dzień dla wszystkich, a gracze mogliby dostać jednodniowego fly. Na spawnie cały dzień strzelałyby fajerwerki ze spawnerów podpiętych pod command blocki (jeżeli da się nimi uruchomić fajerwerki raz w roku), postawiony byłyby torty lub ogromny tort w centrum spawn (analogicznie do bałwana na święta). Można też postawić skiny/boty przedstawiające graczy, którzy przyczynili się do założenia serwera lub zrobić napis z wymienionymi nickami (napisy takie jakie są na /warp info) lub po prostu postawić tabliczkę z nickami (trochę biednie).
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Urozmaicenie rozgrywki i podkreślenie historii serwera.
Dziwny, aczkolwiek ciekawy pomysl, jeżeli mój głos coś znaczy, tojestem na Tak manga_usmiech
Jeżeli moja opinia się liczy, to uważam, ze to ciekawy pomysł. O swojej historii nie powinno się zapominać...
Mam jednak pewne wątpliwości, lecz są to moje prywatne obiekcje. Dla graczy bedzie to fajny dzień pełen luzu i świętowania. Dla starszych członków administracji...zależy jak wspominają czasy budowy usmiech
Mimo wszystko, patrząc z obiektywnej strony, ja jestem na tak. Jakby nie było, otwarcie serwera było dużym osiągnięciem, zarówno dla administracji, jak i graczy.
Nie denerrrrrrwuj mnie :v
Osobiście jestem na tak. Myślę, że warto to uczcić usmiech
[Obrazek: latest?cb=20130323151104]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.