Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpisy na profilu oraz kto przeglądał Twój profil
Nick : Majcon
Tytuł propozycji/uwagi : Wpisy na profilu oraz kto przeglądał Twój profil

Opis propozycji/uwagi : Dodanie pluginu do wpisów na profilu czyli po wejściu na kogoś profil możemy mu zostawić a także pluginu który informuje kto przeglądał dany profil

Wpływ zmian na Forum po jej wprowadzeniu : Taki sam jak wpływ zmian klimatu na środowisko Ogcocephalus darwini a tak serio to fajne to :C
[Obrazek: 76561197969016953.png]
fajny pomysł *O*
co do wpisow to jestem za, ale jesli chodzi o to informowanie kto byl na danym profilu to niezbyt...
Podzielam zdanie Hadryski. Wpisy mi się podobają, a to drugie... 2/10
Roses ale red, violets are blue, chocolate is cheaper, than dinner for two  jezyk
Wszystko okej, tylko czemu to ma służyć.. Już i tak macie te opisy gdzie możecie dzielić sie cząstką siebie, a po drugie forum jak dla mnie nie powinno robić za plac zabaw.. Wpisy możecie sobie dodawać na facebooku. Jak dla mnie są to zbędne dodatki które narobią większego chaosu.

@edit. A tak dla naprostowania wpisow dodam ze jest cos takiego jak reputacja, gdzie mozecie dodac komentarz od siebie
Po co ma ktoś wiedzieć ze zagladam mu w profil pytajnik
Jaki komentarz w profilu ? Jest od tego Pw
Obie na nie.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Poldek nie chce się przyznać, że przegląda moj profil x razy dziennie i monitoruje kiedy się jego córunia zjawia zeby
Ja również jestem na nie, forum posiada funkcję praktyczną (ułatwia rekrutację, jest źródłem informacji itp) a nie portalem społecznościowym. Jak chcecie się bawić, to sio na fejsa pysiaczki oczko
Nie denerrrrrrwuj mnie :v
@arimei forum tworzy społeczność więc raczej jest to portalem społecznościowym
Owe funkcję są w niektórych silnikach podajże np IPB dodane przez autorów silnika tz od razu w silniku bez konieczności instalacji dodatkowego pluginu i jakoś wszystkim pasuje taki dodatek ;p

@Poldek chyba nie kminisz o co chodzi w tym pluginie xD
@Majcon masz juz opisy z komentarzami, reputacje, pw, chat, strefę luzu...mało Wam jeszcze?
Zresztą nadal uważam, że nie wszystko powinno się kręcić wokół forum.
Wszystko się dzieje na mc i ts.
A forum jest tylko uzupełnieniem. Załatwia się tu rzeczy, które trudno jest zorganizować w grze i w ts.
Macie swój własny dział, gdzie możecie się udzielać bez ograniczeń. Tam się bratajcie, jak społeczność w mc Wam nie pasi :v
Nie denerrrrrrwuj mnie :v
@arimei to Twoim zdaniem to wszystko co napisałeś wyżej powinno zostać usunięte ?;p 

Cytat:A forum jest tylko uzupełnieniem. Załatwia się tu rzeczy, które trudno jest zorganizować w grze i w ts. 

Nie do końca pamiętaj że często dzieje się tak że użytkownik który wejdzie później na serwer MC or TS najpierw wchodzi na forum choćby po to aby skopiować IP i jeżeli zobaczy że forum jest słabo rozwinięte to może pomyśleć że serwer też jest do dupy więc po co ma wchodzić ?usmiech ( Ja osobiście tak miałem ;p )

A to jest tylko dodatkowa funkcja "Nie chcesz nie korzystaj" a uwierz mi że ludzie często lubią takie bajery jezyk_oko
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.