Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolorowe Literki nicku graczy
Nick : SebaGaminng
Tytuł propozycji/uwagi :Kolorowe Literki nicku
Opis propozycji/uwagi : Zniszka kupna 1 kolorowej Literki dla graczy z rangami VIP Svip i Mvip do 10k za literke
Wpływ zmian na Forum po jej wprowadzeniu :Gracze z rangami VIP Svip i Mvip będą szczęśliwsi . Taka promocja może także zachecic zwykłych graczy do zakupu lepszych rang

Pozdrawiam✌
Jestem na nie. Rangi (kupowane za realne pieniądze) nie powinny mieć wpływu na zakupy dokonywane pieniędzmi serwerowymi ($). Zakup rangi MVIP, SVIP lub VIP daje profity, które wg mnie są wystarczające.
Ja równiż jestem na nie. Teoretycznie rangi premium posiadają pewne udogodnienia i mogą o jakiś % czasu szybciej zarobić jeśli potrafią odpowiednio wykorzystać przywileje.
W tm przypadku też jestem na nie.
Co do rang vip macie racje że jest łatwiej ale nadal przypominam że nie trzeba koniecznie za nie płacić zeby
http://another-world.pl/showthread.php?tid=130
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
W sumie... Można by zmienić jedną rzecz. Ustalić stałą cenę za cały nick a nie za poszczególne literki, np. 200k$ będzie kosztować ustawienie kolorowego nicku (całego, niezależnie od jego długości, ilości kolorów). Kupowanie poszczególnych literek za 20k$ można zostawić, a korzystać z niego będą mogli posiadacze kolorowych nicków, którzy chcą wymieniać pojedyncze literki w nicku.

Wg mnie będzie to bardziej sprawiedliwe, bo niektórzy mają krótkie nicki, inni długie. W ten sposób, każdy będzie ponosić ten sam koszt.
To dam 160.000 za nick zeby będzie ok ?Więcej i tak się nie da.
Maksymalna ilość znaków to 16 więc max 8 liter...
A często gracze chcą tylko jedną literkę a nie od razu pięć bo nie mają kasy. Chcą się wyróżniać JUŻ a nie za 10dni zeby
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.