Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy iwent
No więc ostatnio mi się roi od pomysłów :V więc je przedstawiam tutaj usmiech mam nadzieje ze dobrze robię :V
Nick :Sebek_111
Tytuł propozycji/uwagi :Nowy iwent
Opis propozycji/uwagi :No trochę za dużo jest torów wiec wymyśliłem taki evencik co gdzieś go widziałem. Jest se oczopląsowa pozawijana dziura, gracz w nią skacze, ten który się nie zabije uderzając o ściany i który dotrze na sam dol wygrywa usmiech
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu :Nowy event
Chodzi ci o mapke The Dropper? Też widziałam. W sumie chętnie bym w takim evencie udział wzięła, ale są już chyba ze 2 takie, w których się skacze do wody. Ale ogólnie to myślę że pomysł jest ok.
Roses ale red, violets are blue, chocolate is cheaper, than dinner for two  jezyk
Ja nie rozumiem o co chodzi
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
To się nazywa "The Dropper" na youtube chyba są z tego filmiki
Hmm, a moze nie jedynie oczoplasowa jedna rura (bo to serio boli w oczy) tylko jakas mapa np. las zbudowany tak. no nwm "w bok" (?) ze lecisz w dol i unikasz drzew, czy cos takiego. Na yt jest takich map pełno usmiech
Pomysł do przyjęcia tylko trzeba wybudować mapy smutny2
Albo znaleźć w necie schematy.Lub jak ktos ma wordedit na single save i zrobic schemat.
Czekam na propozycje
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Może ja zbuduje xDDDD
https://www.youtube.com/watch?v=qdeMRR8i3DQ Tutaj około 5 to jest taki las na boku
W internecie można pobrać mapkę, ja sobie gralam na jednoosobowym, tylko że miałam meeega lagi i mi się minecraftcie wyłączał. Mam na to za słaby komputer niestety :\
Roses ale red, violets are blue, chocolate is cheaper, than dinner for two  jezyk
@_Twilight_ mapki są ale tu bardziej potrzebne są schematy
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.