Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głóóóód
#1
Nick : xThauron
Tytuł propozycji/uwagi : Sposób na głód
Opis propozycji/uwagi :  Wkurza mnie strasznie ten głód, jak się biega po wyspie, lata, nic nie robi tylko pisze na chacie, to ciągle trzeba za te jedzenie sięgać... Pisałem to bodajże Poldkowi, to mi powiedział, żebym poszedł na warpa. Ja to rozumiem, fajnie, że można te jedzenie sobie zdobyć, ale czemu by nie dodać jakiegoś udogodnienia dla np. VIP+ żeby na wyspie można było zablokować spadanie głodu, albo ew. /feed po prostu, coby się nakarmić szybko i móc biegać dalej bez celu i pisać na chacie.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Wygoda, nie jest to pay to win, tylko udogodnienie, a zadowoli myślę usmiech
#2
Nie wiem czy mój głos się liczy, ale to bez sensu bo to tylko z czyjegoś lenistwa :v
#3
Domciak, lenistwo czy nie, co za różnica? :v Po prostu nic nie kosztuje dodanie takiego czegoś dla leniwych - w końcu to dla vipów, udogodnienia etc. Mi chodzi głównie o to, że:
biegam piszę piszę piszę jestnocwiecmobymnieuderza latam pisze pisze pisze dzienwiecdalejmogebiegac iniebiegambohpnimaiglodu
#4
Gruby jesteś nie żryj tyle !
Dac free jedzenie to jeszcze trzeb was karmić !
Wątpię by było wprowadzone. .
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
#5
VIPY i tak mają duże udogodnienia, a jeszcze darmowe najadanie :V myślę że jest zbędne, survival to survival.
#6
Dać to rangom kupowanym (np. master vip)... hmm... duże NIE. Dlaczego? Nierówne szanse na eventach. Gracze bez rangi traciliby czas na napełnienie paska głodu/sytości podczas trwania eventu (w w przypadku niektórych czas się liczy).
Dać to wszystkim... hmm... większe NIE. Dlaczego? Zbytnie uproszczenie rozgrywki.
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.