AnotherWorld
Podziękowania - Wersja do druku

+- AnotherWorld (http://awmc.pl)
+-- Dział: Strefa SkyBlock IP: mc.another-world.pl (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Nowości i Ogłoszenia administracji (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Podziękowania (/showthread.php?tid=1589)Podziękowania - Poldek - 10-11-2017

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do powstania nowej edycji.
Jak wielu z Was wie tworzyliśmy tą edycję od zera. Bez wiedzy o tworzeniu całkiem nowego serwera.
Poświęcone setki godzin, poświęcone życie towarzyskie, rodzinne, czasem zawalenie szkoły itd. na rzecz powstania SkyBlock
Tu podziękuje Wam również za cierpliwość i zrozumienie mojego ciężkiego charakteru. Wybuchy złości były czasem z powodu bezsilności do niektórych rzeczy, ludzi.
Piękny spawn oraz wiele innych budowli. Poprawki Naszych i tych z neta. Tak to Ty ROBIREJ zrobiłeś coś przepięknego. Jesteś PRO
MAD która latała jak taka mała osa robiąc i irytując na wzajem. Każdy postawiony klocek robiony z pasji za którą Cię uwielbiam jest bezcenny.
Poprawy pluginów, pomoc w konfiguracji i Twoje parkoury są dopełnieniem Naszych starań o idealny serwer.
LARA Ty która najbardziej mnie starałaś się zrozumieć i uspokajać przy kłótniach. Pomogłaś w ciężkich chwilach i zwątpieniu w dążeniu do końca.
Pomysł, chęć a ostatecznie wykonanie questów kosztował Cię wiele czasu i wyobraźni. Fakt tej to Ci nie brakuje. Oczywiście pomocy było o wiele więcej.
Nie zapomnę również o Zuzi i Wiki które przez szkołę nie mogły za bardzo uczestniczyć w realizacji projektu. Dzięki Wam mamy piękne sklepy i kilka innych rzeczy.
Jest jeszcze jedna osoba która sprawiła moc dzięki której mogłem dokończyć dzieło.Mimo, że pojawiła się na chwile wystarczyło bym uwierzyć w siebie.Dzięki również za mapkę :p.Nie wymieniam bo nie wiem czy ta osoba by sobie tego życzyła.
Reasumując jestem dumny z posiadania takich ludzi przy sobie jak Wy.