AnotherWorld
Propozycja - Wersja do druku

+- AnotherWorld (http://awmc.pl)
+-- Dział: Strefa SkyBlock IP: mc.another-world.pl (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Uwagi i Propozycje (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Propozycja (/showthread.php?tid=1265)Propozycja - Kubass - 26-07-2016

Nick :Kubass
Tytuł propozycji/uwagi : Tablica ogłoszeń
Opis propozycji/uwagi : Chciałbym żeby na serwer została wprowadzona taka lokacja jak "Tablica Ogłoszeń". Gracze mogliby dawać tam swoje ogłoszenia o tym czego najbardziej potrzebują w danej chwili na swojej wyspie lub co chcą sprzedać. Każdy za drobną opłatą dostawałby kawałek takiej ściany.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Oczyszczenie czatu z niepotrzebnego spamowania wiadomościami typu: "kupię stone" "wymienię to za tamto" itp. Wiadomo by było kto co potrzebuje, w jakiej ilości i za ile chce to kupić.


RE: Propozycja - Oligro880 - 26-07-2016

Mozolne sprawdzanie i tak gracze bedą używać czatu, bo jest szybciej i łatwiejusmiech


RE: Propozycja - Kubass - 26-07-2016

Na czacie wszystko po chwili ginie. A jak ktoś kupuje masę itemów jak np. diamenty na bloki to jednak warto mieć takie ogłoszenie, chyba każdy znajdzie minutkę czy dwie na sprawdzenie czy nie ma przypadkiem rzeczy których sam nie potrzebuje a potrzebuje ktoś inny. Poza tym to świetny środek komunikacji na serwerze. Ogłoszenia od admina czy moderatorów/helperów o eventach całodniowych czy innych informacjach.


RE: Propozycja - Oligro880 - 26-07-2016

O informacjach jestem za od adminów itp. Ale o sklep nie! Inni gracze mogli by niszczyć te tabliczki. Gracze piszący na tabliczce wychodzą z gry i co? Nie praktyczne


RE: Propozycja - Kubass - 26-07-2016

Masz rację. Ale chociaż żeby zrobić taką ścianę dla adminów. Poczekamy na innych graczy i Poldka żeby i oni się wypowiedzieli.


RE: Propozycja - Oligro880 - 26-07-2016

(26-07-2016, 19:34)Kubass napisał(a): Masz rację. Ale chociaż żeby zrobić taką ścianę dla adminów. Poczekamy na innych graczy i Poldka żeby i oni się wypowiedzieli.

usmiech I tylko dla adminów to jestem na tak usmiech


RE: Propozycja - Poldek - 26-07-2016

zamykam bo odkopuja temat