AnotherWorld
ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - Wersja do druku

+- AnotherWorld (http://awmc.pl)
+-- Dział: Strefa SkyBlock IP: mc.another-world.pl (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Nowości i Ogłoszenia administracji (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA (/showthread.php?tid=1117)

Strony: 1 2 3 4

ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - Poldek - 07-04-2016

Drodzy gracze z przykrością zostaliśmy poinformowani że uległ awarii dysk na którym był nasz serwer minecraft
Na nasze nieszczęście lub szczęście mamy kopie serwera  ALE z dnia 13.03.2016
Pytanie teraz do WAS czy:

Chcecie nową edycję taką na szybko czyli bez zmiany spawnu itd tylko reset wysp i rang itd

Chcecie cofnięcie serwera do dnia 13.03.2016

Przepraszamy za zaistniałą sytuację ale nie mamy wpływu na złośliwość rzeczy martwych.
Oczekujemy na Waszą pomoc i wyrozumiałość.
Co do pytań odnośnie Rang Vipowskich na pewno będziecie je mieć w obu przypadkach.

Prosimy o wypełnienie ANKIETY i bez głupich komentarzy

RE: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - pawb0 - 07-04-2016

Przy cofaniu serwera dluzej by to wszystko potrwalo pelno skarg od graczy itd. Zauwazylem ze ostatnio serwer tak lekko podupadal pod wzgledem ilosci graczy (i tak i tak kilku pewnie odejdzie przez ta awarie) Mysle ze rozpoczecie wszystkiego od nowa bylo by lepszym rozwiazaniem ale sporo pracy trzeba by bylo wlozyc zeby serwer sie nie posypal kwasny

RE: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - bietekMC - 07-04-2016

Jestem za serwerem z backup'a (13.03).

RE: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - Shozo - 07-04-2016

Nowa Edycja #

RE: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - LimoNeK - 07-04-2016

Jestem za nową edycją ale szkoda tego wszystkiego kwasny A jak by miała być nowa edycja to na wersję? I czy byśmy odzyskali rangi Master VIP itd? kwasny I za ile by mniej więcej była?

RE: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - Dejwid - 07-04-2016

Limonek cierpliwości, wszystko będziecie wiedzieć zeby

Dobra, dobra xD

RE: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - MaBed98 - 07-04-2016

Jest codziennie robiona kopia, tyle że na tym samym dysku, co serwer. Taka awaria była nie do przewidzenia, więc nie masz prawa mieć o to pretensji do nikogo.
A co do rang i sklepu www to najpierw się czyta, co jest napisane a potem pisze.
Nowe edycje serwera to normalna rzecz, tyle że zwykle poszczególne edycje trwają dłużej i są zapowiadane trochę wcześniej. Każdy straci swoją wyspę, ale zaczynanie od nowa też ma swój urok usmiech Mi najbardziej szkoda golemiarki i sufitu nad polem marchewek, ale co tam - uzbieram materiały i zbuduję jeszcze raz zeby
Pozdrawiam

RE: ANKIETA Nowa edycja czy backup serwera ANKIETA - MaBed98 - 07-04-2016

Pfff, 40 tylko zeby

[Obrazek: 42803443059596661834.jpg]

A gdzie je zapisywać? Na swoim dysku? No to by było ciekawe jezyk_oko

Dla mnie to nic takiego MVIpy w sumie raczej idzie odzyskać po drugie bardziej raczej ucierpią gracze którzy mieli sporo wybudowane czy jakąś range np Miasto, Wioska itp Rezydencje czy co tam miałeś Korwin to jak nowa edycja będzie to i może wbije w pierwszy dzień chyba że rangi się zmienią jak i inni gracze, dla mnie to też taki mały ból że miałem troszkę tych golemów dokładnie 28 zapoczątkowanie platformy marchwi itp Szkoda wszystkiego ale zacząć od nowa: W sumie fajnie będzie, przynajmniej zbuduje tym razem wielkie kaktusy zależy jeszcze od cen w skupie xD I Flaaffster miał 52 spawnery golemów i 16 w expiarce chyba xD